فروش

شرکت پایا پرتو سپاهان در زمینه تامین و فروش تجهیزات زیر فعالیت می نماید و با پرسنل مجرب خود آمادگی پاسخ گویی به سوالات فنی شما را دارد.برای راهنمایی بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید :

PLC

PLC برگرفته شده از عبارت Programmable Logic Controller  کنترل کننده نرم افزاری است که در قسمت ورودی اطلاعاتی را به صورت باینری دریافت و آنها را طبق برنامه ایی که در حافظه اش ذخیره شده پردازش می نماید و نتیجه عملیات را نیز از قسمت خروجی به صورت فرمان هایی به گیرنده ها و اجرا کننده های فرمان ارسال می کند.

HMI

HMI مخفف عبارت Human Machine Interface است و به معنای واسطه بین انسان و ماشین می باشد. از آن برای مانیتور کردن و مشاهده پارامترهای دستگاههای صنعتی مثل PLC و اینورتر و.... استفاده می شود. HMIدر واقع یک مانیتور LCD است که می توان آن را برنامه ریزی نمود و همچنین به کمک آن می توان پارامترهای مختلف را تغییرداد و سیستم را کنترل نمود.

Panel PC

Panel PC یک کامپیوترصنعتی کم حجم با امکانات بسیار بالا می باشد. این محصول به لحاظ طراحی فقط به اندازه یک LCD فضا اشغال کرده و از نظر ظاهری بسیار زیبا و جذاب است در حالی که امکانات یک کامپیوتر صنعتی را دارا می باشد.

AC Drive

کنترل کننده دور موتور برای تنظیم دورالکتروموتورهای AC (موتورهای تکفاز و سه فاز ) استفاده میگردد. درایوها قادرند دور موتور را از صفر تا چندین برابر دور نامی موتور و بطور پیوسته تغییر دهند.

Servo System

سروو ها نوعی موتور پر قدرت هستند که میتوانند حول یک زاویه خاص با دقت بالا بچرخند .

سروو ها از سه بخش کلی ، موتور dc ، گیربگس و برد کنترل تشکیل میشوند ، کار گیربگس کم کردن سرعت و افزایش قدرت است . موتور dc مانند یک موتور معمولی ، توانای چرخش به راست و چپ را دارد و به گیربگس متصل شده است. وظیفه ی برد نیز تامین قدرت موتور dc و کنترل زاویه ان می باشد .

Power Supply

تمامی تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی بنا به طراحی خاص خود، به ولتاژ و جریان مشخصی جهت راه اندازی و کارکرد نیاز دارند. منبع تغذیه دستگاهی است که قادر است از یک ورودی ولتاژ AC یا DC در محدوده معین، ولتاژهای DC مختلف (قابل تنظیم) با سطوح جریان مختلفی تولید نماید.

رله های صنعتی

صاعقه گیر

مقاومت ترمز

تجهیزات اندازه گیری آنالوگ و دیجیتال

خازن های صنعتی و تجهیزات اصلاح ضریب توان